Wizyta Przedstawicieli Małopolskich Rad Seniorów w Norwegii

Wizyta Przedstawicieli Małopolskich Rad Seniorów w Norwegii

W dniach 📅 16-19 października br. przedstawiciele Małopolskiej Sieci Rad Seniorów Rada Seniorów w Krynicy Zdroju, Rada Seniorów Miasta Jordanowa, Gminna Rada Seniorów w Wieliczce oraz Andrzej Malczewski – Burmistrz Miasta Jordanowa przebywali na wizycie studyjnej w Norwegii 🇳🇴 Podczas niej mieliśmy okazję spotkać przedstawicieli 4 rad seniorów z Oslo Det sentrale eldreråd i Oslo i okolic oraz kilku organizacji i instytucji, działających na rzecz seniorów (Uniwersytety 3. Wieku, centra seniora). Prezentowaliśmy także działalność naszych rad seniorów, Małopolskiej Sieci Rad Seniorów oraz Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych.
To był bardzo intensywny, ale ciekawie spędzony czas, a nawiązane kontakty i wzajemne inspiracje być może zaowocują kolejnymi wspólnymi działaniami.📑
Wizyta była możliwa w ramach projektu partnerskiego z Bjerkaker LearningLab, dzięki wsparciu otrzymanemu w ramach Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanemu przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.
Skip to content