RYNEK W CENTRUM KULTURY – zapraszamy na wielką inaugurację!

RYNEK W CENTRUM KULTURY – zapraszamy na wielką inaugurację!

RYNEK W CENTRUM KULTURY – zapraszamy na wielką inaugurację!
Gdy za oknem miesiąc maj, a na wielickim Rynku Górnym pojawiają się plenerowa scena i kawiarniane ogródki to znak, że wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon letni z RYNKIEM W CENTRUM KULTURY!
RYNEK W CENTRUM KULTURY to nasz sztandarowy projekt, pod patronatem Artur Kozioł Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, na który każdego roku składa się kilkadziesiąt kulturalnych wydarzeń plenerowych. Są to liczne koncerty, imprezy familijne z animacjami i zabawami dla dzieci, przedstawienia teatralne, konkursy i wiele, wiele innych. Jak zawsze szykujemy dla Was program pełen atrakcji, w którym oprócz stałych punktów programu, takich jak Przegląd Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY, Dzień Pszczoły, czy Wielickie Miodobranie, nie może zabraknąć (często zaskakujących) nowości.
Tegoroczna inauguracja projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY będzie absolutnie wyjątkowa – główny plac w centrum Wieliczki zamieni się w wielką scenę teatralną i salę balową za jednym zamachem. Na koniec zabierzemy Was ponadto w niezwykłą – bo holograficzną – podróż sentymentalną po poprzednich edycjach naszego projektu. Jak zawsze zadbamy również o atrakcje dla naszych najmłodszych widzów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem:
20 maja 2023 r. od godz. 18.00, Rynek Górny w Wieliczce
Skip to content