Popołudnie rozmaitości w Wielickiej Mediatece

Popołudnie rozmaitości w Wielickiej Mediatece

3 kwietnia o godz. 12:30 zapraszamy seniorów na drugie spotkanie w ramach cyklu POŁUDNIE ROZMAITOŚCI. Gościem naszym będzie pan Jerzy Zbigniew Grzeszczuk, człowiek renesansu, autor książki „Pół wieku w Nowej Hucie”.

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce oraz Klub Aktywnego Seniora zapraszają na kolejne spotkanie w ramach cyklu POŁUDNIE ROZMAITOŚCI. Spotkanie odbędzie się 3 kwietnia o godz. 12:30 w Wielickiej Mediatece/ sali kinowej. Gościć będziemy pana Jerzego Zbigniewa Grzeszczuka, który opowie nam o Nowej Hucie, z którą był związany przez pół wieku. Przedstawi autentyczne historie, miejsca, ludzi i zdarzenia tak, jak zachowały się w jego pamięci. Zapraszamy na sentymentalną podróż w czasie a być może niejednemu zakręci się łezka w oku.
POŁUDNIE ROZMAITOŚCI to poniedziałkowe spotkania z poezją, literaturą, sztuką, muzyką, podróżą, zdrowiem lub spotkania z innymi ciekawymi ludźmi. Projekt daje seniorom możliwość uczestniczenia w szeroko rozumianej kulturze, pozwala zdobyć wiedzę i rozwijać zainteresowania i przede wszystkim, daje przestrzeń do zagospodarowania i spędzenia ze sobą wolnego czasu. Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu o godz. 12:30 w sali Kino Wielicka Mediateka
Skip to content