Kochać Kobiety, czyli koncert z okazji Dnia Kobiet

Kochać Kobiety, czyli koncert z okazji Dnia Kobiet

Kochać Kobiety, czyli koncert z okazji Dnia Kobiet
Choć Święto wszystkich Pań dopiero przed nami w Wielickim Centrum Kultury już uczciliśmy ten szczególny dzień. Wszystko za sprawą uroczystego koncertu pod hasłem „Kochać kobiety”.

Gości wydarzenia przywitała Dyrektor Wielickiego Centrum Kultury Magdalena Kot, która złożyła specjalne życzenia dla przedstawicielek płci pięknej, a także opowiedziała o programie koncertu, w którym nie mogło zabraknąć pięknych kreacji, zabawnych akcentów, mężczyzn z poczuciem humoru i słodkich niespodzianek. Innymi słowy, tego co Panie lubią najbardziej! Wśród licznie zgromadzonej publiczności znalazły się radna Rady Miejskiej w Wieliczce Elżbieta Sikora oraz przewodnicząca Gminnej Rady Seniorów Hanna Kozioł.
Nie zabrakło również ambasadorów „Głosu Seniora” oraz szerokiego grona przedstawicieli wielickich uniwersytetów trzeciego wieku.
Jako pierwsza na scenie zaprezentowała się GRUPA MODOWA ELIBABKI z Wielickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w pokazie mody inspirowanym modą romską pod hasłem Gipsy Queen. Kolejnym punktem programu był występ MĘSKIEGO TERCETU OKAZJONALNEGO – Panów na co dzień działających w chórze „Camerata”, działającym pod patronatem Wielickiego Centrum Kultury – który wykonał kilka utworów dedykowanych damskiej części publiczności. Zwieńczeniem części artystycznej był natomiast koncert tenora Dariusza Palonka i pianistki Olgi Piotrowskiej-Cender, w ramach którego publiczność wysłuchała wyjątkowych arii operetkowych i piosenek musicalowych oraz szlagierów dwudziestolecia międzywojennego.
Na zakończenie uroczystego świętowania Dnia Kobiet na wszystkich gości czekała słodka niespodzianka, przygotowana przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Iskry Mietniowa”, w postaci absolutnego króla polskich wypieków i obiektu westchnień nie tylko kobiet, czyli pączka z nadzieniem 🙂
Serdecznie dziękujemy za doskonałą zabawę!
Skip to content