II WIELICKIE SENIORALIA pod patronatem Burmistrza Wieliczki

II WIELICKIE SENIORALIA pod patronatem Burmistrza Wieliczki

II WIELICKIE SENIORALIA pod patronatem Burmistrza Wieliczki

Przed nami wyjątkowe wydarzenie! Po raz drugi w historii naszego miasta wspólnie z Artur Kozioł Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka serdecznie zapraszamy na WIELICKIE SENIORALIA!

Przed nami trzy dni wypełnione muzyką, sztuką, aktywnością fizyczną, serdecznymi spotkaniami, inspirującymi rozmowami i mnóstwem atrakcji. Wszystko z myślą o naszych seniorach!

Poniżej szczegółowy program:

29 września (piątek), godz. 16.00, Sala Magistrat

Solidna porcja wiedzy teoretycznej i praktycznej, którą powinien znać każdy! Zapraszamy na kurs pierwszej pomocy i samoobrony z Wielickim Ośrodkiem Sportu

30 września (sobota), godz. 16.00,  Wielicki Rynek i Wielickie Centrum Kultury

Kapelusze na głowę i naprzód! Uroczyste otwarcie Senioraliów – Parada Kapeluszowa poprzedzona pokazem jesiennej mody grupy ELIBABKI. Wspólnie przejdziemy wokół Kościoła św. Klemensa i powrócimy na Rynek, a dokładniej do Wielickiego Centrum Kultury, gdzie czekać będą kolejne atrakcje.

Rozstrzygnięcie konkursu „Pisane nie do szuflady”, podczas którego poznamy zwycięzców kolejnej edycji konkursu dla twórców-amatorów literatury.

Przedstawienie „Czas na szczęście” – czyli kolejna okazja do podziwiania na scenie uczestników projektu „Seniorzy i Teatr”, realizowanego przez Wielickie Centrum Kultury przy wsparciu Burmistrza Wieliczki.

A na koniec gwiazda wieczoru – Występ znanego i uwielbianego śpiewaka i aktora w jednej osobie – koncert Jacka Wójcickiego!⭐ ⭐ ⭐

1  października (niedziela),

godz. 10:00 Uroczysta Msza Święta w intencji Seniorów – Kościół św. Klemensa

godz. 16.00,  Wielickie Centrum Kultury

Na dobry początek niedzielnych uroczystości zapraszamy na występ Grupy Wokalnej „Śpiewać każdy może”, powstałej z inicjatywy przewodniczącej Gminnej Rady Seniorów Hanny Kozioł.

Ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego „Kwiaty moja miłość”.

Kolejny akcent artystyczny, czyli występ Grupy Teatralnej „Solniczka”.

A na zakończenie – w szczególności dla wszystkich pań, choć nie tylko wystąpi Męskie Trio Okazjonalne.

Ponadto w niedzielę czekać będą na was liczne stosika promocyjne: Głos Seniora, Stylizacje, Makijaże, Dietetyka, Krawiectwo, Oriflame „Spa dla dłoni”, Wskazówki Policji, Wielicka Armia Leosia dla Róży

Uwaga, uwaga – jeszcze ważny komunikat! Na wydarzenia, które odbędą się w dniach 30 września i 1 października obowiązują wejściówki, które można będzie odebrać w Wielickim Centrum Kultury od 18 września.

Organizatorami wydarzenia są Miasto i Gmina Wieliczka i Wielickie Centrum Kultury w szerokim partnerstwie z Centrum Aktywności Społecznej w Wieliczce , Wielicki Ośrodek Sportu, Gminną Radą Seniorów, Uniwersytet Trzeciego Wieku Wieliczka, Uniwersytet Trzeciego Wieku im. Jana Pawła II, Stowarzyszenie MANKO, Głos Seniora, Naturhouse Wieliczka, WieliczkaCity Wieliczka oraz Puls Wieliczki.

Skip to content