II Wielicka Spartakiada Seniorów

II Wielicka Spartakiada Seniorów

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Wielickie Centrum Kultury, oraz Stowarzyszenie Wielicki Uniwersytet Trzeciego Wieku, serdecznie zapraszają do udziału w II Wielickiej Spartakiadzie Seniorów, która odbędzie się już 9 czerwca o godzinie 9.00 na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej w Wieliczce.
Tegoroczne wydarzenie opiewać będzie w niezliczone atrakcje sportowe, występ artystyczny grupy wokalnej seniorów pn. „Śpiewać każdy może” oraz występ chóru KHAREBA z Gruzji.
Seniorzy spróbują swoich sił w konkurencjach sportowo-rekreacyjnych, a będą to między innymi marsz z kijkami nordic- walking, boule, rzuty do tarczy, slalom rowerowy, rzuty obręczą na pachołek, sztafeta wahadłowa i wiele innych. Podczas zabawy wyłonieni zostaną zwycięzcy poszczególnych konkurencji. Zawodnicy, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca w konkurencjach indywidualnych, otrzymają medale, a zwycięzcy konkurencji drużynowych zostaną nagrodzeni pucharami. Zaplanowane konkurencje pozwolą zawodniczkom i zawodnikom wykazać się tężyzną fizyczną i biegłością umysłu.
Zgłoszenia uczestnictwa w Wielickiej Spartakiadzie przyjmowane są telefonicznie pod numerem 573336959 oraz poprzez wiadomość e-mail: cas@wck.wieliczka.eu, najpóźniej do 8 czerwca.
Osoby chętne do wzięcia udziału w konkurencji „Nordic Walking” proszone są o zabranie swoich kijków.
W tym dniu obowiązuje również ubranie i obuwie sportowe.
Mamy nadzieję, że tegoroczna forma Spartakiady, pozwoli naszym seniorom aktywnie spędzić czas. W zdrowym ciele – zdrowy duch !
Serdecznie zapraszamy !

Data

cze 09 2023
Expired!

Czas

09:00
Skip to content